Viessmann

Veissmann

Skupina Viessmann je přední výrobce systémů tepelné techniky. Firma byla založena v roce 1917 v Německu. Dnes je již skupina Viessmann mezinárodně známá a zaměstnává 11 400 pracovníků. Skupina vlastní 27 výrobních společností v 11 zemích a prodejní pobočky po celém světě.

Firma Viessmann byla založena jako rodinná a od té doby si udržuje svoje zásady, které byly pevně stanoveny. Soulad ekonomie, ekologie a sociální odpovědnosti je dodržován v celém podniku již od vzniku. Firma klade důraz na ekologické a zároveň technologické hodnoty.

Viessmann je dodavatelem energeticky efektivních topných systémů na olej a plyn s nízkým obsahem škodlivin, solárních systémů, kotlů na dřevo a tepelných čerpadel Viessmann . V sortimentu skupiny Viessmann najdeme dále i produkty pro kontrolu tepla v místnostech, výkonné chladicí boxy s agregáty a další příslušenství a služby pro oblast chladící techniky.

Firma Viessmann se zaměřuje na individuální, energeticky efektivní a inovační řešení topných systémů s dlouhou životností. Firma také zabezpečuje servisní pomoc, která je k dispozici 24 hodin denně. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.