Romotop

Romotop

Společnost Romotop je přední evropský výrobce krbových kamen a krbových vložek. Firma byla založena na konci roku 1992 v Suchdolu nad Odrou a měla zásadní vliv na průnik krbových kamen na český trh. Romotop dnes zaměstnává 550 lidí.

Firma Romotop získala během let skvělé renomé díky důrazu na vývoj, kvalitu a design. Výroba probíhá na ploše 30 000 m2. Včasné dodávky ke klientům jsou zajištěny díky skladovacím plochám o velikosti 10 000 m2 a vlastní kamionové dopravě.

Společnost Romotop se zaměřuje na vývoj a výrobu krbových kamen a krbových vložek s ohledem na stále zvyšující se ceny energií. Ve snaze snížit náklady na domácnost vyvinula firma řadu krbových vložek a kamen, které s ohledem na ekologii a efektivitu spojují účel a estetičnost.

Díky vlastnímu patentu firmy přináší Romotop zákazníkům teplovodní výměník, který zlepšuje vyšší přenos tepla do topného média a tím zmenšuje množství škodlivin, které vznikají při spalování biomasy. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.