Ceník tepelných čerpadel Mitsubishi

Tepelná čerpadla Mitsubishi jsou tvořena vnější a vnitřní jednotkou, které jsou prodávané zvlášť, stejně jako další součásti jako připojovací rozhraní, kondenzátory, předávací akumulační stanice, uživatelské ovládání a další příslušenství.

Tepelná čerpadla vzduch voda od značky Mitsubishi nabízí venkovní jednotky ve splitovém i kompaktním provedení. Cena modelové řady Power Inverter začíná na 52.580 Kč bez DPH. Typ venkovní jenotky Zubadan Inverter se také vyrábí v obou provedeních v cenové relaci od 103.690 Kč bez DPH.

Vnitřní jednotky Ecodan a ECO-ONE je možné kombinovat s tepelnými čerpadly Power Inverter a Zubadan Inverter. Cena vnitřní jednotky Ecodan splitové provedení začíná na 84.620 Kč bez DPH a kompaktní provedení na 74.080 Kč bez DPH. Vnitřní jednotka ECO-ONE nabízí pouze splitové provedení za ceny již od 81.980 Kč bez DPH.

Připojovací rozhraní pro tepelná čerpadla Power Inverter a Zubadan Inverter jsou za ceny od 13.190 Kč bez DPH. Ceny kondenzátorů se pohybují okolo 14.000 Kč bez DPH a ceny předávací akumulační stanice PAST s průtokovým ohřevem teplé vody od 67.580 Kč.

V příslušenství pak můžete najít nejrůznější typy termostatů, ventilů, průtokových ohřívačů, zásobníků teplé vody a připojovacích rozhraní pro snazší uživatelské ovládání atd.

Kompletní nabídku tepelných čerpadel a příslušenství i s cenami najdete zde "Ceny tepelných čerpadel".

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.