Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric

Japonská společnost Mitsubishi Electric byla založena v roce 1921. Firma je známá především svými automobily, ale její produkty se pohybují od klimatizačních, informačních a komunikačních systémů, přes domácí vybavení, vizuální informační systémy až po systémy průmyslové automatizace a energetické systémy.

Z energeticky úsporných systémů je Mitsubishi Electric předním výrobcem fotovoltaických napájecích systémů. Bohaté zkušenosti v této oblasti firma čerpá ze zkušeností ve výzkumu solárních článků pro satelity, proto jsou fotovoltaické systémy známé svým skvělým výkonem a spolehlivostí.

Firma Mitsubishi Electric je majitelem inovativní patentované technologie tepelných čerpadel, která umožňuje velkou energetickou účinnost tepelných čerpadel především v zimních měsících. Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric se používají nejen k vytápění prostor, ale také ohřevu teplé vody.

Ceník tepelných čerpadel Mitsubishi

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.