Kostal

Kostal

Skupina KOSTAL vyvíjí a vyrábí technologicky výhodnou elektroniku, elektromechaniku a další mechanické produkty. Výroba je rozdělena do několika obchodních divizí. Společnost má zastoupení po celém světě a zaměstnává pracovní sílu v počtu asi 15 083 lidí.

Firma KOSTAL je výrobcem střídačů PIKO, které jsou vhodné pro širokou škálu aplikací fotovoltaických systémů. Multi-řetězcové střídače PIKO mají řadu funkčních prvků, lehce se instalují, konfigurují a ovládají. V současné době si můžete vybrat z 1 nebo 3 fázových střídačů o výkonu 3-17 kW.

Pro snadné zjištění maximálních výnosů díky střídačům PIKO se můžete přesvědčit díky monitorovacímu příslušenství. KOSTAL Vám přináší snadné monitorování 24 hodin denně kdekoliv na světě s bezpečným a stabilním přenosem dat.

Hlavní filozofií firmy KOSTAL je „inteligentní připojení". Proto jsou fotovoltaické střídače neustále vyvíjeny dle přání trhu. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.