FATBOY

FAT BOY

Akumulační nádrže FAT BOY efektivně zvyšují energetickou využitelnost. Energie, získaná ze solárních kolektorů, krbů, kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel a dalších zařízení, se akumuluje v nádrži a tím zabezpečuje stálý přívod tepla a bezproblémový provoz kotle.

Unikátní patent akumulačních nádrží FAT BOY se skládá z netlakové nádrže o objemu 500 až 1500 litrů, kterou díky nízké hmotnosti a rozměrům pronesete dveřmi se šířkou 60 cm. Celou nádrž chrání izolační vrstva z neoprenu o tloušťce 20-30 cm, která výrazně snižuje tepelné ztráty oproti konkurenci.

Vedle sériové výroby se zaměřujeme i na výrobu variabilních nádrží BIG BOY s volitelně velkým objemem až do 10 m3. Stejně jako FAT BOY jsou i akumulační nádrže BIG BOY složeny z netlakové nádrže, komponentů z hliníku a železa a obal nádrže tvoří pozinkovaný plech.

Akumulační nádrže FAT BOY i BIG BOY mají bezúdržbový systém, vysoká životnost díky beztlakovému systému a využití kvalitních materiálů. Stavebnicový systém a nízká hmotnost komponentů zajišťují snadnou instalaci kdekoliv. Jednoduché barevné provedení nabízí zároveň moderní vzhled akumulační nádrže

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.