Canadian Solar

Canadian Solar

Společnost Canadian Solar je významným světovým výrobcem a dodavatelem fotovoltaických panelů. Firma byla založena v roce 2001 v Torontu v Kanadě. Během 13 let působení firma spolupracuje s více než 1000 zákazníků po celém světě. Společnost má několik výrobních podniků v Kanadě a Číně a obchodní pobočky na 6 kontinentech.

Canadian Solar nabízí velice efektivní využití sluneční energie v podobě solárních článků, solárních modulů, solárních systémů a dalších solárních aplikací špičkové kvality. Všechny produkty společnosti se řídí nejpřísnějšími mezinárodními standardy kvality podle certifikace IEC, TUV a UL.

Firma Canadian Solar patří mezi největší výrobce solárních panelů na světě. Také je poskytovatelem ingotů, křemíkových waferů, fotovoltaických článků, solárních energetických systémů a specializovaných solárních produktů.

Hlavními zásadami společnosti Canadian Solar je kvalita, spolehlivost a hodnota. Canadian Solar dodává zákazníkům vysoce kvalitní produkty za velmi výhodných cenových podmínek. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.