Tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 350-A

Adresa: Liberec

Instalace tepelného čerpadla Viessmann Vitocal 350-A uvnitř rodinného domu v Liberci s vedením vzduchu pomocí vzduchotechnických kanálů na fasádu.

Chci také podobné řešení

Vitocal 350-A, typ AWH-I představuje zajímavou alternativu pro modernizaci nebo rekonstrukci objektů s bivalentním provozem. Tepelné čerpadlo může být instalováno v interiérech, např. ve sklepě nebo v technické místnosti jako v rodinném domě v Liberci. Mimořádně tichý provoz zabezpečuje několikanásobné antivibrační uložení kompresoru a kvalitní provedení zvukové izolace. Je vybaveno funkcí EVI – regulované vstřikování páry do chladicího okruhu umožňuje teplotu výstupní vody až 65 ̊C. Regulace Vitotronic 200 WO1B pro nástěnnou montáž dokáže ovládat dva okruhy se směšovačem, jeden bez směšovače a ohřev pitné vody. Výkonová čísla COP jsou 3,6 při A2/W35 resp. 4,0 při A7/W35 (podle ČSN EN 14511) v závislosti na typu/výkonu zařízení. 

 

Tepelné čerpadlo Viessmann s topným faktorem COP 4,0

Fotogalerie

 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Zpět na reference

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.