Solární systém a kondenzační kotel pro bytový dům se 13 patry

Adresa: Příbram

Instalace 52 solárních vakuových kolektorů a kondenzační plynového kotle Viessmann Vitocrossal o výkonu o výkonu více než 250 kW pro bytový dům ve městě Příbram.

Chci také podobné řešení

Pro bytový dům ve městě Příbram proběhla instalace 52 solárních vakuových kolektorů a plynového kondenzační kotle Viessmann Vitocrossal o výkonu o výkonu více než 250 kW. 

Kompletní renovace topného systému. Instalace solárního systému a nové plynové kotelny. Kotelna je umístěna na střeše bytového domu. Ve sklepě jsou umístěny 3 akumulační nádoby o objemu 6m3. Součástí dodávky bylo i posílení tlaku vody ve vodovodním řádu, který byl nedostatečný a pro obyvatele horních pater nekomfortní.

V horní i spodní části kotelny je umístěna dotyková barevná obrazovka, umožňující monitorování i ovládání celého systému. Regulace je také samozřejmě napojena na internet. Vzdáleně je možné systém ovládat i sledovat. V případě chybného stavu se systém sám ohlásí a zavolá si servis. Už žádné další zdražování tepla ani odstávky teplé vody v létě. Po prvních měsících provozu úspora více něž 40% než předchozí provoz s teplárnou. 

Při výstavbě tohoto systému byla čerpána dotace ve výši 60% pořizovací ceny.

Fotogalerie

 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Zpět na reference

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.