Plynová kotelna bytový dům 2

Adresa: Příbram - Mostecká 184

Plynová kondenzační kotelna 100kW v bytovém domě se 3 vchody. Instalován 1750 litrů zásobník pro ohřev TUV a 2x49kW kondenzační kotel Viessmann. Na střeše 10 solárních kolektorů.

Chci také podobné řešení

Ralizace plynové kondenzační kotelny pro bytový dům. Instalace 2 kondenzačních kotlů Viessmann Vitodens o výkonu 2x49kW. Po spuštění této kotelny došlo k úplnému odpojení od teplárny a teplá voda i topení je nyní realizováno touto kotelnou. Před realizací kotelny byly náklady na vytápění od teplárny ve výši 583 Kč/GJ (2013). Tato kotelna byla financována naší firmou. SVJ tak nemuselo ze svých prostředků investovat nic ani nebylo třeba, aby si SVJ vzalo na novou kotelnu úvěr. Bez rizika tak mají novou technologii vytápění a současnou cenu tepla 550 Kč/GJ.

Navíc byly instalovány solární panely na střechu objektu, které ohřívají teplou užitkovou vodu zcela zdarma. SVJ tak nyní uvažuje o odkoupení kotelny a vlastním provozu, díky čemuž bude šetřit ještě více (325 Kč/GJ). Nákup již postavené a odzkoušené technologie pro ně nepředstavuje žádné riziko. 

Úspora bez investic. Nyní jen 550 Kč/GJ.

Fotogalerie

 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Zpět na reference

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.