SVT kódy

SVT kódy jsou číselné označení výrobků a technologií, které zabezpečují ekologický přínos a šetrnost k životnímu prostředí. Každý výrobek, materiál nebo technologie, na kterou se vztahuje dotace v programu Zelená úsporám, je opatřen tzv. SVT kódem.

Program Ministerstva životního prostředí těmito SVT kódy označuje zboží a technologie, které splňují daná kritéria, programem dané parametry a legislativní požadavky pro uvedení výrobku na trh v České republice. SVT kódy mají zajistit snazší možnost porovnat jednotlivé výrobky a technologie podle uvedené technické specifikace. 

Nová zelená úsporám SVT kódy

Registrace výrobku nebo technologie do Seznamu výrobků a technologii je bezplatná. Dřívější registrace do programu Zelená úsporám již nejsou platné a SVT kódy musí být znovu získány v programu Nová zelená úsporám.

Společnost 2K Energy je registrována do Seznamu dodavatelů v programu Nová zelená úsporám stejně jako výrobky mají své SVT kódy, protože jsou zapsány do Seznamu výrobků a technologií. Využijte našich služeb a my Vám vyřídíme například dotace na kotle, tepelná čerpadla nebo solární systémy.    

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.