Kotlíková dotace – seznam kotlů

Seznam podporovaných zdrojů vytápění, na které můžete čerpat finanční podporu až ve výši 85% způsobilých výdajů v rámci kotlíkové dotace, obsahuje nejen na plynové kotle, kotle na biomasu nebo uhlí, ale také tepelná čerpadla nebo solární systémy. Mezi podporované projekty se kromě zdrojů tepla na tuhá paliva řadí také instalace dodatečných zařízení nebo nových opatření, které vedou ke snížení energetické náročnosti a znečištění ovzduší.   

Aktuální seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci

Informace, že některé výrobky se seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci nesplňují podmínky, byly vyvráceny. Níže najdete kompletní aktualizovaný seznam kotlů, ale také tepelných čerpadel.

Seznam kotlů a dalších podporovaných projektů v rámci Kotlíkové dotace pochází ze Státního fondu životního prostředí je pravidelně aktualizován. Při výběru sledujte také konkrétní výzvu ve Vašem kraji, která se v podmínkách může lišit. 

Konktaktujte nás a my vyříme vše kolem nového kotle na kotlíkovou dotaci za Vás!

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.