Tepelné čerpadlo země voda ceník 

Tepelná čerpadla země vody jsou určena pro vytápění a ohřev vody v monovaletních nebo bivalentních topných zařízeních. Tepelné čerpadlo země voda využívá energii ze země, kde jsou uloženy plošné kolektory. Díky tomu fungují na 100% i za velmi nízkých teplot.

Tepelná čerpadla Viessmann

Například cena za tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 300-G začíná na 255.850 Kč bez DPH. Cena zahrnuje ekvitermní regulaci, průtokový ohřívač, zásobník topné vody na 270 litrů atd. Navíc je tepelné čerpadlo plně automatizované, aby zajistilo tepelný komfort podle vývoje počasí.

Typ tepelného čerpadla Viessmann Vitocal 333-G s integrovaným 170 litrovým zásobníkem vody je již od 197.820 Kč bez DPH. Dražší typ tepelného čerpadla Viessmann Vitocal 333-G NC neboli „natural cooling", nabízí možnost chlazení v letních měsících. Cena začíná na 231.260 Kč a tepelné čerpadlo má již integrovaný 170 litrový zásobník teplé vody a průtokový ohřívač.

Kompaktní tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 343-G má zásobník teplé vody o velikosti 220 litrů a průtokový ohřívač. Ceny za něj se pohybují od 217.580 Kč bez DPH. Umožňuje spojení s radiátory stejně jako tepelná čerpadla země voda typu Viessmann Vitocal 200-G. Tepelné čerpadlo je plně automatizované a jeho ceny startují na 226.040 Kč bez DPH.

Tepelné čerpadlo země voda Viessmann Vitocal 222-G se zásobníkem teplé vody na 170 litrů a elektrickým průtokovým ohřívačem nabízí možnost spojení s radiátory. Tepelné čerpadlo můžete získat již za 171.710 Kč bez DPH.

S integrovaným zásobníkem na 220 litrů teplé vody a průtokovým ohřívačem se prodává tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 242-G za ceny již od 191.470 Kč bez DPH. Kompaktní tepelné čerpadlo umožňuje dodatečné připojení solárního systému. 

Ceník tepelných čerpadel země voda najdete zde ke stažení!

Tepelná čerpadla země voda ceník Viessmann

 

Přejít na kompletní ceník tepelných čerpadel 

Zeptejte se nás jak ušetřit s tepelnými čerpadly!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.