Tepelná čerpadla vzduch voda ceník

Tepelná čerpadla vzduch voda je možné umístit do vnitřního nebo vnějšího prostředí. Uvnitř v domě není tepelné čerpadlo pro vnitřní instalaci vystaveno venkovní nepřízni počasí, možným zlodějům a případné úniky tepla zůstávají v domě, kde je lze částečně využít.

Naproti tomu, tepelné čerpadlo pro venkovní instalaci nebude zabírat místo v domě. Jde o nejtišší provoz, kde není třeba připojovat vzduchová potrubí k čerpadlu.

Ceník tepelných čerpadel

Ceny tepelných čerpadel vzduch voda pro vnitřní instalaci se od značky Viessmann pohybují již od 351.720 Kč bez DPH za celé balení včetně ekvitermní regulace, kabelů, zásobníkového ohřívače, čidel, ventilů, průtokového ohřívače atd. Zkrátka se vším, co tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 350-A s bivalentním provozem potřebuje k provozu. Pro vnější instalaci se ceny tepelných čerpadel vzduch voda stejného typu pohybují od 379.840 Kč bez DPH.

Reverzibilní tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 300-A s funkcí chlazení pro vnitřní instalaci začíná na ceně od 295.130 Kč bez DPH za celé balení. V případě balíkové sestavy tepelného čerpadla Vitocal 300-A pro vnější instalaci se ceny pohybují od 330.670 Kč bez DPH.

Tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 200-S se skládá zvnitřní a vnější jednotky a je vhodné pro vytápění a ohřev vody. Nabízí také možnost kombinované varianty i pro chlazení – „AC" verze. Zde začínají ceny balíkové sestavy již od 135.300 Kč bez DPH.

Pro možnost chlazení je také uzpůsobeno tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 222-S, které má již integrovaný 170 litrový zásobník pro ohřev vody. Opět se skládá ze dvou jednotek. Ceny se pohybují od 157.650 Kč bez DPH za kompaktní tepelné čerpadlo se zásobníkem na vodu.

O verzi výše je tepelné čerpadlo vzduch voda Viessmann Vitocal 242-S, které se skládá z vnější a vnitřní jednotky, má integrovaný 220 litrový zásobník vody, nabízí možnost chlazení a také připojení k solárnímu systému. Cena za tento typ tepelného čerpadla začíná na 173.960 Kč bez DPH.


Ceník tepelných čerpadel vzduch voda s příslušenstvím najdete zde ke stažení.
Tepelná čerpadla vzduch voda ceník Viessmann 

 

Přejít na kompletní ceník tepelných čerpadel

Zeptejte se nás jak ušetřit s tepelnými čerpadly!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.