Ceny tepelných čerpadel

Jestli se chystáte pořídit tepelné čerpadlo, tak Vás jistě kromě výběru vhodného typu, doby návratnosti zajímá především, jak se pohybují ceny tepelných čerpadel? Jak se liší počáteční investice tepelného čerpadla vzduch voda v porovnání s typem země voda. Nabízíme Vám orientační ceník tepelných čerpadel.

Tepelná čerpadla vzduch voda ceník

Tepelná čerpadla země voda ceník

Tepelná čerpadla vzduch vzduch ceník

 

Cenově zvýhodněné balíčky s dotací

Společnost 2K Energy s.r.o. nově nabízí cenově zvýhodněné balíčky topných systémů s tepelným čerpadlem. Všechny nabízené komponenty jsou certifikovány v dotačním programu Zelená úsporám!

Možná dotace je až 75.000 Kč na tepelné čerpadlo vzduch-voda. S tímto systémem budete topit za třetinové náklady v porovnání s elektrokotlem!

Kromě těchto balíčků nabízíme také solární systémy, krbová kamna, kotle na dřevo, kotle na pelety, ale také například kombinaci solárního systému s tepelným čerpadlem, případně i s krbovými kamny nebo s kotlem na tuhá paliva a pelety. Dotace na takovéto systémy je pak až 165.000 Kč! 

 

Cenu tepelného čerpadla vysoce ovliňuje také jejich topný faktor.

 

Balíček TC ke stažení zde.

Balíček TC SOL ke stažení zde.

 Leták balíčky  

 

Nalezli jste nabídku s levnějšími tepelnými čerpadly? 

 

Vypracujeme Vám výhodnější nabídku! Pokračujte zde...

Zeptejte se nás jak ušetřit s tepelnými čerpadly!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.