Tepelná čerpadla

Princip tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla pro rodinné domy slouží jako elektrický topný systém, který díky odebírání energie z okolního prostředí dokáží vyrobit tepelnou energii levněji než běžný elektrokotel. Tato obnovitelná energie se získává ze země, z vody a u nás nejčastěji ze vzduchu v rámci rozumného poměru cena/výkon pro pořízení takového topného systému. 

Mezi nejčastěji instalovaná tepelná čerpadla patří kvalitní tepelná čerpadla Viessmann a Mitsubishi. Viessmann se vyznačuje extrémně tichým chodem a Mitsubishi nabízí tepelná čerpadla s velkými výkony (větší, starší domy s velkou tepelnou ztrátou) za rozumné ceny a s vlastností stálého výkonu až do teplot okolo hodnoty -15 st. C.

 

Tepelné čerpadlo - vzduch - vodaDotace na tepelná čerpadla

Na tepelná čerpadla je aktuálně poskytovaná podpora v rámci Kotlíkové dotace 2016 nebo můžete získat finanční příspěvek v dotačním programu Nová Zelená Úsporám a to až ve výši 75.000 Kč! Dotaci na tepelné čerpadlo v této výši jsme samozřejmě schopni pro Vás vyřídit.

 

Tepelné čerpadlo země - vodaCeník tepelných čerpadel

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

 

Druhy tepelných čerpadel

Tepelné čerpadlo vzduch - voda

K dispozici nabízíme tyto druhy tepelných čerpadel, přečtěte si o jejich výhodách:

 

 

Zeptejte se nás jak ušetřit s tepelnými čerpadly!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.