Dotace na solární panely

Nejen na kotle a tepelná čerpadla, ale také na solární systémy, se vztahuje program Nová zelená úsporám. Díky finanční podpoře od státu, která se zaměřuje na zlepšení životního prostředí tím, že přispívá na alternativní zdroje energie, můžete i vy ušetřit při pořízení solárních panelů na ohřev vody nebo fotovoltaické elektrárny.

Nová zelená úsporám

Na konci roku 2015, přesně 22. 10. 2015, byla vyhlášena v pořadí již 3. výzva v programu Nová zelená úsporám, která potrvá až do 31. 12. 2021 nebo do doby, kdy budou vyčerpány finanční prostředky. O dotace na solární panely tedy můžete nyní žádat bez omezení. Výše příspěvku se pohybuje od 35 000 Kč až do 100 000 Kč.

Společnost 2K Energy s.r.o. nabízí cenově zvýhodněné balíčky solárních systémů pro ohřev TUV, akumulačních nádrží a krbových kamen. Všechny nabízené komponenty jsou certifikovány v dotačním programu Zelená úsporám!

Přejít na kompletní ceník solárních panelů včetně nabízených výhodných balíčků.

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.