Regulace

Aby všechny námi dodávané topné systémy fungovaly co nejúsporněji, musíme je nějakým způsobem řídit. K tomuto řízení se používá buď regulace topení daná přímo výrobcem topného zdroje (Viessman, Atmos - Honeywell) nebo ke složitějším systémům používáme volně programovatelnou regulaci Technische Alternative TA, která umožňuje zapojení velkého počtu vstupů a výstupů a to vše za velmi rozumnou cenu. 

Centrální regulace topení

Samozřejmostí je možnost nastavení ekvitermní regulace a dálkový přístup přes internet. Jsme schopni zregulovat opravdu složité systémy od rodinných domů se solárním systémem, bazénem, vířivkou, kotlem na tuhá paliva, tepelným čerpadlem, plynovým kotlem přes zavlažování zahrady, stahování rolet apod. Stejné regulace topení používáme i pro bytové domy se solárními systémy a kaskádovými plynovými kotelnami.

Co se týká regulace jednoduchých solárních systémů, používáme regulace od německého výrobce STECA.

StecaTA Dotykový displej

 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

Zeptejte se nás jak řídit topné zdroje!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.