Podlahové topení

Podlahové topení se v domácnostech těší velké oblibě zvláště v koupelnách nebo kuchyních, kde se často pohybujeme naboso. Spolu se stropním a stěnovým topením patří podlahové topení mezi velkoplošné způsoby vytápění, které ohřívá vzduch v místnosti proděním, vedením nebo nejčastěji sáláním. 

Podlahové topení se dělí na základě provedení konstrukce na: 


Realizujeme oba typy podlahového topení, které jsou vhodné pro kombinaci s nízkoenergetickým zdrojem tepla (tepelné čerpadlo, kondenzační plynový kotel apod.). Pracujeme s komponenty od společnosti Viessmann a IVAR CS, které nabízí úsporné a velmi komfortní nízkoteplotní topné soustavy. Snadnou regulaci podlahového topení v jednotlivých průtokových větvích zajišťuje termostat v každé místnosti. 

 

IVARPodlaha Podlaha

 

Výhody podlahového vytápění

1. Montáž podlahového vytápění je velmi jednoduchá a bezpečná. Díky prefabrikaci jednotlivých systémových komponentů není instalace systému časově náročná.

2. Regulace podlahového topení je snadná díky termostatu, který je umístěn v každém pokoji. Jednoduše tedy můžete nastavit vytápění pomocí systému v každé místnosti jinak dle potřeby. Podlahové topení je jedním z nejkomfortnějších zdrojů tepla, který je velmi účinný díky veliké ploše vytápějící místnost, proto dosáhne požadované teploty rychleji než jiné systémy.

3. Provoz podlahového topení je velmi úsporný a zcela bezúdržbový, protože není třeba provádět pravidelné revize či servis. U ekonomického podlahového topení oceníte také jeho dlouhou životnost – minimum je 40 let. 

 

Ceník podlahového topení naleznete zde

Porovnání vhodných podlahových krytin pro podlahové topení si přečtěte zde 

 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

Zeptejte se nás jak ušetřit s podlahovým topením!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.