Kondenzační plynové kotle Viessmann

Společnost Viessmann je světově proslulý výrobce kotlů, které jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu. Kondenzační plynové kotle patří mezi velmi účinné a nízkoenergetické způsoby vytápění. Jejich provoz je velmi ekologický a přispívá k ochraně cenných energetických zdrojů. Pomocí regulace Lambda Pro Control lze snadno nastavit kotel na všechny druhy plynů včetně příměsi bioplynu.  

Plynový kotel Viessmann Vitodens

Značka Viessmann Vám nabízí kondenzační plynové kotle Vitodens pro Váš rodinný dům v různých variantách, které závisí na Vašich individuálních požadavcích a potřebách. Jmenovitý tepelný výkon plynových kondenzačních kotlů Viessmann se pohybuje od 1,9 do 60 kW.

Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi s Vámi vše do detailu probereme, odpovíme Vám na všechny Vaše dotazy a vybereme ten správný kondezační plynový kotel pro Vaši domácnost. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.