Peletkové kotle

Peletkové kotle díky automatické dodávce paliva (peletek, dřevěných válečků z lisovaných pilin) umí řídit svůj výkon a umí se zapalovat a uhasínat dle potřeby. Plně tedy nahrazují např. plynové kotle. Při tom všem vychází cena za 1 kWh tepla na cca 1 Kč. Systémy s peletkovými kotli jsou bezobslužné s určitou zásobou pelet. K těmto kotlům se dá postavit sezónní zásobník pelet. Tím docílíme skoro úplné bezobslužnosti, jelikož palivo (pelety) doplňujeme pouze jednou ročně. 

 Nově jsme také spustili výrobu a prodej pelet. Více informací najdete na stránkách 3kpelety.cz

Peletkový kotelPelety Zásobník

Zelená úsporám

Na peletkové kotle je aktuálně poskytovaná podpora v rámci dotačního programu Nová Zelená Úsporám a to až ve výši 100.000 Kč! Dotaci v této výši jsme samozřejmě schopni pro Vás vyřídit. 

Cenově zvýhodněné balíčky s dotací

Společnost 2K Energy s.r.o. nově nabízí cenově zvýhodněné balíčky topných systémů s moderním kotlem na dřevo a krbovými kamny. Všechny nabízené komponenty jsou certifikovány v dotačním programu Zelená úsporám!

Možná dotace je až 50.000 Kč na krbová kamna nebo kotel na dřevo. S tímto systémem budete topit za minimální náklady a v případě krbových kamen zároveň navodíte doma příjemnou atmosféru. Solární systémytepelná čerpadlakotle na dřevokrbová kmna, ale také například kombinaci solárního systému s tepelným čerpadlem, případně i s krbovými kamny nebo s kotlem na tuhá paliva a pelety. Dotace na takovéto systémy je pak až 165.000 Kč!

 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

 

Balíček PELET ke stažení zde.

Balíček PELET SOL ke stažení zde.

 Leták balíčky  

Zeptejte se nás jak ušetřit s peletkovými kotli!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.