Krbová kamna a kotle na dřevo

Topení dřevem je jedno z nejlevnějších způsobů vytápění domácností. Topit dřevem můžeme ve velkých i malých domech. Kotel na dřevo může být jediným zdrojem tepla v domácnosti, naopak krbová kamna se většinou realizují jako doplněk moderní domácnosti obvykle do obývacího pokoje. Krbová kamna přináší do domu příjemnou atmosféru a navíc úsporu ve vytápění například při doplňkové funkci ke stávajícímu zdroji tepla (tepelné čerpadlo, elektrokotel, plynový kotel apod.) 

Při kombinaci krbových kamen, resp. kotle na dřevo s velkou akumulační nádrží (např. 5-10 m3) dokážeme realizovat částečně bezobslužný topný systém, který funguje tak, že jeden den topíme naplno v kotli a dalších 7 dní topíme z nádrže s naakumulovanou energií.

 

Dotace v programu Zelená úsporám

Na krbová kamna, resp. kotle na dřevo je aktuálně poskytovaná podpora v rámci dotačního programu Nová Zelená Úsporám a to až ve výši 50.000 Kč! 

Dotace na kotle na tuhá paliva nyní nevyžaduje vypracování projektu a odborného posudku. V 2K Energy s.r.o. jsme samozřejmě schopni pro Vás dotace vyřídit zcela ZDARMA při koupi kotle u nás.

 

Cenově zvýhodněné balíčky s dotací

Společnost 2K Energy s.r.o. nově nabízí cenově zvýhodněné balíčky topných systémů s moderním kotlem na dřevo a krbovými kamny. Všechny nabízené komponenty jsou certifikovány v dotačním programu Zelená úsporám!

Možná dotace je až 50.000 Kč na krbové kamna nebo kotel na dřevo. S tímto systémem budete topit za minimální náklady a v případě krbových kamen zároveň navodíte dom příjemnou atmosféru.

Kromě těchto balíčků nabízíme také solární systémytepelná čerpadlakotle na dřevokotle na pelety, ale také například kombinaci solárního systému s tepelným čerpadlem, případně i s krbovými kamny nebo s kotlem na tuhá paliva a pelety. Dotace na takovéto systémy je pak až 165.000 Kč!

 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění.

 

Balíček KRB ke stažení zde.

Balíček KRB SOL ke stažení zde.

 Leták balíčky  

 Reference

 Kotel na dřevo Kotel  Akumulační nádrž Kotel na dřevoKrbová kamna Kotle na biomasu

 

Zeptejte se nás jak ušetřit s krbovými kamny a kotli!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.