Fotovoltaické panely/elektrárny

Jak již název napovídá, jedná se o přeměnu slunečního záření na elektrickou energii. Využívají se k tomu fotovoltaické panely, které dle počtu, resp. výkonu určují množství vyrobené elektřiny. Připojení fotovoltaické elektrárny podléhá povolení ze strany distributora elektrické energie (E.ON, ČEZ, PRE), který od Vás vyrobenou elektřinu musí dle zákona vykupovat za určitou výkupní cenu. 

Fotovolatická elektrárna pro vlastní spotřebu

V rámci státní podpory nazývané „přebytky do DS“ navíc můžete vyrobenou elektřinu ZDARMA spotřebovat. Kromě toho že Vám budou distribuční společnosti platit za výrobu elektřiny, ušetříte navíc za svoji vlastní spotřebu. Návratnost investice se pohybuje mezi 6-10 lety v závislosti na výběru formy podpory od státu, resp. od distributora elektrické energie. Životnost fotovoltaických systémů sahá opět ke 25 letům. Pokud Vás již nebaví neustálé zdražování elektrické energie a monopolní jednání distributora a prodejce elektřiny – POSTAVTE SI FOTOVOLTAICKOU ELETRÁRNU PRO VLASTNÍ SPOTŘEBU!

Reference

Fotovoltaická elektrárna Fotovoltaická elektrárnaFotovoltaická elektrárna  

 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

Zeptejte se nás jak ušetřit se solárními systémy!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.