Akumulační nádrže FAT BOY a BIG BOY

Jsme výrobcem akumulačních nádrží FAT BOY. Vlastníme patent na revoluční řešení nádrže na vodu. Jedná se o plastovou netlakovou nádrž o objemu 500l - 1500l, kterou pronesete i dveřmi o šíři 60 cm. Navíc celou nádrž obepíná izolace z neoporu o tloušťce 20-30 cm, což přináší o hodně nižší tepelné ztráty oproti konkurenčním řešením výrobců nádrží. 

 

Jak fungují akumulační nádrže?

Akumulační nádrž je zařízení, které má za úkol optimalizovat hospodaření s tepelnou energií, kterou vyrobilo některé z energeticky úsporných a ekologických moderních zdrojů tepla. Akumulační nádrže mohou být zapojeny s jakýmkoliv typem nízkoenergetického řešení. Dokonce umožňují i jejich kombinaci. Více informací se dozvíte v článku "Jak funguje akumulační nádrž".

 

Kromě sériově vyráběných nádrží FAT BOY vyrábíme i variabilní nádrže, resp. nádrže s volitelným objemem (do 10 m3), které je možné stavět až na místě instalace, samozřejmě bez bouracích prací. Opět se jedná o netlakovou nádrž, což slibuje dlouhou životnost výrobku. Další komponenty jsou z nerezu a hliníku. Obal nádrže tvoří pozinkovaný plech.

Zajímá Vás, jak funguje akumulační nádrž nebo jak velkou akumulační nádrž si pořídit? Přečtěte si naše články v sekci Novinky, které se těmito častými dotazy zabývají. 

 

Bližší informace a e-shop naleznete na stránkách www.akumulacni-nadrz.com. 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

logoAkumulační nádrže nádrže

Zeptejte se nás jak ušetřit s akumulačními nádržemi!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.