Solární ohřev vody

Nebytové domy jako školy, sportovní stadiony nebo výrobní podniky většinou disponují větší plochou, kterou lze využít na solární systémy. Díky nim je solární ohřev vody efektivnější. Solární systémy získávají energii zcela zdarma ze slunečního záření a mění ji na teplo. Vzhledem ke stále zdražování energie se zvyšují i náklady na provoz firem, kanceláří a jiných nebytových prostor. 

Solární panely na ohřev vody

Prostřednictvím solárních panelů přeměníte sluneční energii na teplo, které využijete pro ohřev teplé užitkové vody nebo pro ohřev vody pro topná tělesa. Například můžou solární panely k bazénu ušetřit výdaje na ohřev vody. Životnost solárních systémů se pohybuje mezi 25-30 lety. Ušetřete proto se solárním systémem za ohřev vody! 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. Samozřejmostí je, že Vám pomůžeme získat dotace na solární panely v programu Nová zelená úsporám. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.