Plynové kotle

Kondenzační plynové kotle jsou oproti klasickým plynovým kotlům až o 11% účinnější a zároveň přispívají k čistému ovzduší. Plynové kondenzační kotle Viessmann patří mezi jedny z nejlepších na trhu, také protože jsou díky regulaci Lambda Pro Control nastavitelné pro všechny druhy plynů včetně příměsi bioplynu.

Plynové kondenzační kotle Viessmann jsou uzpůsobeny k propojení se solární technikou Viessmann a tak můžete využívat zdarma sluneční energii. Plynové kondenzační kotle se vzhledem principu, na kterém fungují, staly naší ekologickou budoucností díky úspornému a levnému způsobu výroby tepla a teplé vody pro komerční a další nebytové prostory. 

Dotace na kotle

Na dotace na kotle na tuhá paliva a plynové kotle již není od roku 2015 třeba projekt ani odborný posudek! Obraťte se na nás ve společnost 2K Energy s.r.o. a my Vám zpracujeme dotaci ZDARMA při koupi kotle od nás!!! 

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.