Akumulační nádrže

Akumulační nádrže FAT BOY a BIG BOY jsou netlakové zásobníky vody o objemu 500l-1500l, které slouží k hospodaření s tepelnou energií. Akumulační nádrž má izolaci z neoporu (asi 20-30 cm široká vrstva), který velmi snižuje tepelné ztráty především v porovnání s konkurenčními výrobci. Celou akumulační nádrž snadno pronesete dveřmi o standardní šířce 60 cm.

Instalace akumulační nádrže je velmi snadná a rychlá díky stavebnicovému systému a lehkým komponentům. Akumulační nádrž lze napojit na solární systémy, tepelná čerpadla, kotel na tuhá paliva, plynový kotel, krbovou vložku a tím zvýšit jejich efektivitu. Návod, jak zapojit akumulační nádrž najdete v Novinkách.

Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení. Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment nízkoenergetických systémů vytápění. 

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.