Prodej na splátky bez navýšení

Chcete ušetřit za teplo, ale nemáte dostatek finančních prostředků na počáteční investici do nízkoenergetického systému vytápění? Nevadí, máme pro Vás řešení.

Chcete ušetřit za teplo, ale nemáte dostatek finančních prostředků na počáteční investici do nízkoenergetického systému vytápění? Nevadí, máme pro Vás řešení. Ve společnosti 2K Energy s.r.o. zákazníkům nově nabízíme prodej našich výrobků na splátky bez navýšení.

Prodej na splátky s 0% navýšením se vztahuje na celý sortiment od tepelných čerpadel, solární panelů přes plynové kotle, kotel na pelety až po podlahové topení. Splácejte postupně svůj nový kondenzační plynový kotel nebo tepelné čerpadlo bez zbytečných úroků, se kterými byste jinde zaplatili i dvojnásobek původní ceny.

Obraťte se na nás a my Vám umožníme koupi nízkoenergetického řešení pro bytový i rodinným dům, ale i ostatní typy budov na splátky a bez navýšení!

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Zpět na aktuality

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.

 
Potřebujete ušetřit na energiích? Rádi Vám poradíme...
TOPlist