Nově nabízíme i prodej pelet

Máte kotel na pelety, ale nebaví Vás neustále hledat prodejní místa s peletami? Nabízíme Vám novinku v podobě prodeje pelet online.

Využíváte kotle na pelety k vytápění Vaší domácnosti? Právě pro Vás jsme nově vytvořili stránky 3kpelety.cz. Abychom Vám umožnili, co největší komfort při vytápění tímto způsobem, vytvořili jsme portál, který nabízí možnost online prodeje pelet, briket, štěpek a dřeva

Společnost 2K Energy s.r.o. se zabývá prodejem nízkoenergetických způsobů vytápění, výrobou akumulačních nádrží a nově také výrobou a dodávkami dřevěných pelet až k Vám domu. Výroba pelet probíhá na plně automatické lince, jejíž kapacita je 1 tuna za hodinu. 

Výrobní podnik se nachází ve Volenicích u Březnice ve Středočeském kraji. Vedle výrobního areálu ve středních Čechách máme dva sklady dřevěných pelet a to v Plzeňském kraji v Lišici u Plzně a také v Českých Budějovicích pro Jihočeský kraj. Dopravu pelet zajišťujeme po celé České republice.

Doprava pelet po ČR

Dřevěné pelety je možné poslat zabalené v pytlích či jako BIG BAG na paletách nebo prostřednictvím cisterny, která Vám pelety přepraví přímo do Vašeho sezonního zásobníku. Pro balení pelet si můžete zajistit i vlastní dopravu.

Jak na to?

Jak objednat pelety online? Je to velmi jednoduché! Na objednávce si zvolíte požadovaný produkt, kterým vytápíte. Následně vyplníte množství a typ balení pelet, vyberete si dopravu, kterou upřednostňujete a po vyplnění kontaktních údajů, již stačí jen objednávku odeslat. O zbytek se postaráme my!  

Více informací se dozvíte na www.3kpelety.cz

Zjistěte, jak ušetřit desetitisíce na dodávkách tepla!

Nechte nám kontakt a náš odborník Vám udělá nezávaznou kalkulaci

Zpět na aktuality

Kontaktní formulář

Poradíme Vám, jak ušetřit na energiích! Zadejte prosím Vaše kontaktní údaje, naši pracovníci Vás budou na základě odeslaného formuláře kontaktovat. Děkujeme.

 
Potřebujete ušetřit na energiích? Rádi Vám poradíme...
TOPlist